Fontos! Ez a modul a G16 4G vagy G16T 4G egy módosított változatával működik csak, ami külön rendelhető ehhez az eszközhöz. További részletekért lépj kapcsolatba velünk!
Az SF485 egy modul, amellyel SIGFOX technológiát használó csatornával bővíthetőek a Trikdis okos eszközei.
A GSM / IP csatornákon működő G16, G16T átjelzők esetében képes elsődleges kommunikációs csatornaként működni, de csak az üzenetek továbbítását veszi át az eszközöktől. Az értesítés, kikapcsolás nem rajta keresztül folyik, Ennek a gyakorlati haszna, hogy nem a SIM kártyán keresztül folyik a kommunikáció, ameddig a SIGFOX hálózat rendelkezésre áll.
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | SigFox |
| Kommunikáció a másik eszközzel | RS485 |
| Átviteli protokoll, titkosítás | STRK_TCP, TRK_UDP |
| Esemény átvitel | Contact ID kód |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | G16, G16T (minden kommunikáció) SP231, T16T (eseményátvitel) |
| Felhasználók | |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen |
| Web alkalmazás | Igen |
| Push értesítés | Igen |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C esetén |
| Tápellátás | 9-28V DC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 50 mA |
| Áramfelvétel - (max) | 150 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 88 x 62 x 26 mm |
| Súly | 80 g |
Trikdis SF485 SigFox kommunikációs modul (RS485)
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: SF485
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis W485 Wifi-s modul (RS485)
A W485 egy WiFi-s modul, amellyel vezeték nélküli internetes kommunikációs csatornával bővíthetők a ..
20 482Ft Nettó: 16 652Ft
Trikdis E485 Ethernet modul (RS485)
A Trikdis E485 Ethernet modul célja, hogy a Trikdis okos átjelzőket vezetékes internetes kommunikáci..
20 482Ft Nettó: 16 652Ft
Címkék: Sig-Fox, IP kommunikátor, okos kommunikátor, IP átjelző, okos riasztó, kommunikátor, átjelző










