Egyszerűen és gyorsan telepíthető tűz átjelző, amivel bármilyen tűzjelző egység vagy központ kibővíthető GSM/mobil adathálózaton történő eseménytovábbítás funkcióval.
Ha egy bemenet (zóna) megsértésre kerül, azaz tűzjelzés érkezik, az esemény továbbításra kerül a beállított helyek, pl. a tűzoltóság és a távfelügyelet felé. Ezen felül a tulajdonos is értesül az eseményről a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban.
Fő jellemzők:
- Egy elsődleges, két másodlagos kommunikációs csatorna
- A rendszer vezérelhető a távfelügyeletről
- Az események átvitele Contact ID kód formátumban történik
- A tulajdonosok értesítése a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban vagy SMS üzenetben történik
- Gyors és egyszerű telepíthetőség
- Távolról is programozható és frissíthető a firmware
- 3 bemenet és 3 választható funkciójú kontaktus, amely bemenet és kimenet is lehet
- RS485 port egyéb eszközök, pl. IO8 bővítő modul csatlakoztatására
- A PGM kimenetek irányítása a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban, SMS üzenetben vagy hívással történik
Kommunikáció
Bemenetek
Kimenetek
Programozás
Felhasználók
Technikai adatok
Tartozék
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | Ethernet / LAN / IP kommunikáció IEEE802.3, 10 Base-T, port RJ45 4G IP kommunikáció |
| Hálózati beállítás | DHCP vagy manuális |
| 4G Modem frekvenciák (Európa) | B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B28 |
| SIM kártya foglalat | 1 x nano |
| Riasztóközpont csatlakoztatása | TIP RING / Adatbuszon vagy Soros porton |
| Eseményátviteli csatornák | Akár 2 távfelügyeleti állomás fő és tartalék vevőinek A Protegus felhőn keresztül az iOS / Android Protegus mobilalkalmazás felé |
| Átjelzés és kommunikáció | 4G LAN |
| Átjelzés távfelügyeletre | TCP / IP, UDP / IP |
| Átviteli protokoll, titkosítás | TRK, DC-09_2007, DC-09_2012, TL150 |
| Esemény átvitel | Contact ID kód |
| Eseménynapló / tárolt események száma | Igen, 60 esemény |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | iO-8 bővítő modul - 8 kontaktus |
| Max. támogatott RS485 bővítők száma | 4 |
| RS485 busz vezeték hossza | legfeljebb 100 m |
| Bemenetek | |
| Bemenetek | 2 |
| Bemenet típusok | NO, NC, EOL |
| Hurok ellenállása | 2,2kΩ |
| Kimenetek | |
| Irányítás | Mobil alkalmazás, böngésző |
| Programozás | |
| Programozás módja | USB (USB C), IP |
| Programozószoftver | Igen, Windows |
| Távoli programozás | Igen |
| Felhasználók | |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen |
| Web alkalmazás | Igen |
| Push értesítés | Igen |
| Riasztások korlátozása | Igen |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C esetén |
| Tápellátás | 10-18V DC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 175 mA |
| Áramfelvétel - (max) | 250 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 113 x 70 x 25 mm |
| Súly | 110 g |
| PGM kimenet | 0,5A 30 VDC max. |
Trikdis G17F 2G GSM / IP tűz átjelző
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: G17F-2G
- Elérhetőség: Rendelhető
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Riasztás Átjelzés > Tűz Átjelző
-
46 322Ft
- Nettó: 37 660Ft
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis SM1 4 eres tűzérzékelő-átalakító interfész
Interfész modul 2-eres tűzérzékelő csatlakoztatására 4-eres érzékelő csatlakozási sémát használó vez..
Trikdis ANT04 GSM felragasztható antenna 2,5m vezetékkel
Az ANT04 GSM egy felragasztható antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtő..
7 182Ft Nettó: 5 839Ft
Trikdis ME301M mágneses GSM Antenna 2,5m vezetékkel
Az ME301M egy mágneses GSM antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtől táv..
8 322Ft Nettó: 6 766Ft
Trikdis G17F 4G GSM / IP tűz átjelző
Egyszerűen és gyorsan telepíthető tűz átjelző, amivel bármilyen tűzjelző egység, központ, kibővíthet..
74 442Ft Nettó: 60 522Ft
Trikdis FireCom Ethernet + 4G tűz átjelző
A Trikdis FireCom egy innovatív, rugalmasan használható, sokoldalú tűzátjelző. Ez a fejlett eszköz b..
122 322Ft Nettó: 99 449Ft
Címkék: gsm átjelző, IP átjelző, tűz átjelző
















