A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehetséges motorizált kaput, garázsajtót, sorompót, (mágneszáras) kertkaput vagy ajtót nyitni / zárni. A fentiek mellett párhuzamosan már hagyományosnak tekinthető telefonhívásos módon is használható.
Irányítási lehetőségek
- Ingyenes alkalmazásból (korlátlan felhasználó, visszavonható jogosultságokkal)
- Telefonhívás
- Csak a listán szereplők
- Bárki aki ismeri a telefonszámot
- Feketelista (kizárt felhasználók listája)
- SMS üzenet
Fő jellemzők
- Ingyenes Protegus 2 Mobil (Android és Ios, Iphone,) és Web alkalmazás (bármilyen böngészőből)
- Egyszerű, gyors telepítés (nincs router beállítás, a Protegus 2 szerver miatt sem Fix IP, sem Dinamikus DNS nem szükséges)
- Események naplózása (nyitás, zárás időpontja, felhasználó)
- 4G LTE GSM és adat kapcsolat (3G és 2G hálózaton is működik)
- Kontaktusok:
- 1 db 1 A 30 V DC, 0,5 A 125 V AC, testre szabható relé kapcsolási (behúzási) idővel
- 2 db rugalmasan választható kontaktus, amely bemenet és kimenet is lehet (pl. garázs mellé, kapu és gyalogos kapu, vagy 2-3. sorompó stb.)
- 2 db dedikált bemeneti (zóna), pl. szabotázsfigyelésre vagy a kapu végálláskapcsolójához (ellenőrzés a záráshoz)
- A kapcsolat és a kommunikáció titkosítással rendelkezik (AES-128)
Telepítőknek érdekes
- 4 féle programozási lehetőség:
- helyben USB-n keresztül programozó szoftverrel
- távolról a programozó szoftverrel
- távolról a Protegus 2 -ből
- SMS-el
- Beállítás Import és export lehetőség felhasználó listával együtt
- 2 hozzáférési szint a modul konfigurálásához és irányításához: Adminisztrátor, Telepítő
- RFID olvasó (Wiegand )
- RS485 port távolról felügyelhető szenzorok vagy egyéb kompatibilis eszközök számára
- 7 adminisztrátor és 1000 felhasználó névvel és telefonszámmal, email címmel (a Protegus 2 rendszerhez)
- 5000 bejegyzéses eseménynapló, egyszerű kimásolás (pl. excelbe)
Fenti méretezésének köszönhetően nem csak családi ház, társasház vagy iroda, hanem irodaház, szálláshely vagy akár ipartelep esetén is kompromisszumok nélkül használható.

Speciális felhasználási lehetőség
Ez az eszköz beléptetőrendszer és / vagy munkaidő nyilvántartó rendszerként is telepíthető. Errol szóló leírásunkat itt kattintva olvashatod el.
Az alábbi videó bemutatja a Trikdis GV17 telepítését és beállítását telefonhívással történő vezérléshez.
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | GSM és 4G LTE adatkapcsolat |
| 4G Modem frekvenciák (Európa) | B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B28 |
| SIM kártya foglalat | 1 x nano |
| Eseményátviteli csatornák | 4G adatkapcsolat SMS |
| Átjelzés és kommunikáció | Távfelügyelet Ügyfél |
| Átjelzés távfelügyeletre | TCP / IP, UDP / IP, SMS |
| Átviteli protokoll, titkosítás | AES128 |
| Üzenet puffer | Igen, 60 esemény |
| Esemény átvitel | SMS, Push üzenet |
| Belső óra | Igen |
| Eseménynapló / tárolt események száma | Igen, 5000 esemény |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | W485 WiFi modul E485 Ethernet modul Wiegand billentyűzet és RFID olvasó |
| Max. támogatott RS485 bővítők száma | 8 |
| RS485 busz vezeték hossza | legfeljebb 300 m |
| Támogatott kulcsok száma | 1007 |
| Támogatott kezelő típusok | Trikdis PROTEGUS SK232LED, FLEXI LCD, FLEXI LED, SK-LCD Button, SK-LED Button |
| Támogatott kezelők száma | 2 |
| Bemenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 2 |
| Bemenetek | 2 |
| Bemenet típusok | NO, NC, EOL |
| Hurok ellenállása | 10kΩ |
| Kimenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 2 |
| Kimenet (dedikált) | 1 x relé 1A 30 V DC, 0,5A 125 V AC |
| Irányítás | Mobil alkalmazás, böngésző, SMS |
| Programozás | |
| Programozás módja | USB, IP, SMS |
| Programozószoftver | Igen, Windows |
| Távoli programozás | Igen |
| Felhasználók | |
| Dedikált felhasználók száma | 7 Mester, 1000 Normál |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen, Android vagy iOS |
| Web alkalmazás | Igen, bármilyen böngészőből |
| Push értesítés | Igen |
| Riasztások korlátozása | Igen, a mobil alkalmazásban |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -20°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C fokon |
| Tápellátás | 9-32 V DC vagy 12-24 V AC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 60-100mA |
| Áramfelvétel - (max) | 250 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 92 x 62 x 26 mm |
| Súly | 80 g |
| PGM kimenet | 50 mA |
Trikdis GV17 - GATOR okos 4G GSM / IP kapuautomatizáló
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: GV17-4G
- Elérhetőség: Készleten
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Kapu Automatizálás >
-
62 662Ft
- Nettó: 50 945Ft
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis CG17 2G GSM kompakt okos riasztó
A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távol..
Trikdis ANT04 GSM felragasztható antenna 2,5m vezetékkel
Az ANT04 GSM egy felragasztható antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtő..
7 182Ft Nettó: 5 839Ft
Trikdis ME301M mágneses GSM Antenna 2,5m vezetékkel
Az ME301M egy mágneses GSM antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtől táv..
8 322Ft Nettó: 6 766Ft
Trikdis WP17 - okos WiFi irányító eszköz
A Trikdis WP17 WiFi-s kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással l..
28 462Ft Nettó: 23 140Ft
Trikdis GV17 - GATOR okos 2G GSM / IP kapuautomatizáló
A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehe..
42 902Ft Nettó: 34 880Ft
Trikdis CG17 4G GSM kompakt okos riasztó
A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távol..
70 262Ft Nettó: 57 124Ft
Trikdis IO4R (IO-4R) – GATOR I/O bővítő modul (4 bemenet / 4 relé)
A Trikdis IO4R egy kifejezetten GATOR kapuvezérlőkhöz tervezett bővítő modul, amely 4 bemenettel és ..
27 702Ft Nettó: 22 522Ft
Kapcsolódó írások
Címkék: kapunyitó, kapu automatizálás, GSM kapunyitó, irányító eszköz



















