A W485 egy WiFi-s modul, amellyel vezeték nélküli internetes kommunikációs csatornával bővíthetők a Trikdis okos eszközei.
A GSM / IP csatornákon működő G16, G16T átjelzők esetében képes elsődleges kommunikációs csatornaként működni – a teljes irányítás és értesítés rajta keresztül folyik, így a riasztórendszer a W485 modul segítségével távolról élesíthető vagy hatástalanítható. Ennek gyakorlati haszna, hogy ameddig az ingyenes WiFi-s csatorna rendelkezésre áll, nem a SIM-kártyán keresztül folyik a kommunikáció.
Támogatja még a Trikdis SP231 riasztóközpontot és a T16 rádiós átjelzőt is, amelyek esetében csak az üzenetek továbbítását veszi át.
Mint minden Trikdis okos eszköz, a W485 is egyidejűleg kommunikál a távfelügyelet és a felhasználó felé – utóbbi a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazáson keresztül értesül a rendszer eseményeiről.
Fő jellemzők:
- WiFi-s, azaz vezeték nélküli interneten keresztüli kommunikáció
- A riasztórendszer eseményeiről a felhasználó az ingyenes Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban értesül
- Ingyenes Protegus 2 szerver, így sem fix IP, sem dinamikus DNS nem szükséges
- A modul a távfelügyelet felé IP alapon, Contact ID kód formátumban továbbítja a megjelölt rendszerek üzeneteit
- Az elsődleges csatorna kapcsolatvesztése esetén automatikusan átvált a második biztonsági csatornára
- Az internetkapcsolat elvesztése esetén automatikusan visszavált az eredeti eszköz kommunikációs csatornájára
- Gyors és egyszerű konfigurálás böngészőből
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | WiFi / IP kommunikáció, 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, WPA, WPA2, WPA vegyes |
| Kommunikáció a másik eszközzel | RS485 |
| Átviteli protokoll, titkosítás | STRK_TCP, TRK_UDP |
| Esemény átvitel | Contact ID kód |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | G16, G16T, GV17 (minden kommunikáció) SP231, T16T (eseményátvitel) |
| Felhasználók | |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen |
| Web alkalmazás | Igen |
| Push értesítés | Igen |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C esetén |
| Tápellátás | 9-28V DC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 50 mA |
| Áramfelvétel - (max) | 150 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 88 x 62 x 26 mm |
| Súly | 80 g |
Trikdis W485 Wifi-s modul (RS485)
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: W485
- Elérhetőség: Készleten
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Riasztás Átjelzés > Kétutas - Redundáns Átjelző > Bővítő Modul
-
20 482Ft
- Nettó: 16 652Ft
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis E485 Ethernet modul (RS485)
A Trikdis E485 Ethernet modul célja, hogy a Trikdis okos átjelzőket vezetékes internetes kommunikáci..
20 482Ft Nettó: 16 652Ft
Trikdis CRP4 soros összekötő kábel Texecom központhoz
Kábel a Texecom riasztóközpontok SERIAL (soros port) és a G16 GSM, E16 Ethernet és T16 rádiós átjelz..
2 622Ft Nettó: 2 132Ft
Trikdis SF485 SigFox kommunikációs modul (RS485)
Fontos! Ez a modul a G16 4G vagy G16T 4G egy módosított változatával működik csak, ami külön rendelh..
Kapcsolódó írások
Címkék: Wifi kommunikátor, IP kommunikátor, okos kommunikátor, IP átjelző, okos riasztó, kommunikátor, átjelző













