A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távoli irányítást tesz lehetővé a ház körüli berendezések, úgy mint, garázsajtó, kertkapu, fűtés, hűtés, öntözőrendszer, világítás, szellőzés stb. esetében, köszönhetően az integrált GSM / IP átjelzőnek, amivel párhuzamosan tud kommunikálni a távfelügyelet és a tulajdonos felé a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban.
Jellemzők
Átjelzés a távfelügyelet felé
- Tartalék tápellátás csatlakoztatása és töltési lehetőség
- GSM vagy 2G mobil hálózaton keresztül működő IP alapú integrált átjelző
- A modul a távfelügyelet felé SMS-ben vagy IP alapon Contact ID kód formátumban továbbítja a rendszer üzeneteit
- Kompatibilis az univerzális SIA DC-09 és a SUR-GUARD TL150 vevőkkel
- Az elsődleges csatorna kapcsolatvesztése esetén automatikus váltás a második biztonsági csatornára
- A mobilhálózat elvesztésének felismerése.
- Egyidejűleg jelentheti az eseményeket a távfelügyeletre és a Protegus 2 alkalmazásnak
Üzenetek a felhasználóknak
- Kis méretű és kis fogyasztású, önállóan használható riasztó és irányító eszköz
- RS485 port távolról felügyelhető szenzorok vagy egyéb kompatibilis eszközök számára
- A rendszer eseményeiről a tulajdonos az ingyenes Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban, SMS-ben vagy telefonhívással értesül
Rendszer- és kimenet vezérlés
- Irányítási lehetőség a Protegus 2 alkalmazással
- Elektronikus ( iButton ) kulcsolvasó használat
- Az eszközbe rakott SIM kártya telefonszámának hívásával
- SMS-üzenetekkel
- Automatizálás „ ha… akkor ” algoritmus. Például. ha egy bemenet engedélyezve van, vagy a hőmérséklet meghalad egy bizonyos határértéket, a kimenet bekapcsol.
Bővítő modulok, GPS-vevő és akkumulátor támogatás
- iO vagy IO8 bővítő modulokkal megnövelhető a bemenetek (IN) és a kimenetek (OUT) száma.
- Opcionális vezeték nélküli bővítő, amennyiben nincs előre telepített vezetékezés.
- Opcionális GPS-vevő (hasznos az ATM-ek és étel- vagy italautomaták vagy a járműpark nyomon követésére, flottakövetésre).
- Opcionális Strela RS485 üzemanyagszint-érzékelő
- Szünetmentes táp csatlakoztatási és töltési lehetőség
Beállítások és telepítés
- Gyors és egyszerű telepítés.
- Az eszköz számítógépes konfigurálása USB-kábellel vagy távolról a TrikdisConfig szoftver segítségével.
- Távoli firmware frissítés
- Kétféle hozzáférési szint: telepítő és adminisztrátor.
- A Protegus 2 szerver miatt sem Fix IP-re, sem Dinamikus DNS-re nincs szükség
Bemenetek és kimenetek
- 1 bemenet, 2 kimenet és 3 kettős funkciójú kontaktus , amelyek bemenetként (IN) vagy kimenetként (OUT) is beállíthatók.
- Egy vezetékes érzékelő kontaktus legfeljebb 8 hőmérséklet érzékelő vagy elektronikus ( iButton ) kulcsolvasó telepítéséhez
- IO8 bővítő modul használatával a bemenetek (IN) vagy kimenetek (OUT) száma 12-ig bővíthető.
Az alábbi videón a Trikdis CG17 telefonos telepítését és beállítását láthatod és a használatát a Protegus alkalmazással a böngészőben
Az alábbi videón a Trikdis CG17 telefonos telepítését láthatod és a használatát és beállítását SMS utasításokkal
Az alábbi videón a Trikdis CG17 telefonos telepítését és beállítását láthatod és a használatát a Protegus alkalmazással a böngészőben
Az alábbi videón a Trikdis CG17 telefonos telepítését láthatod és a használatát és beállítását SMS utasításokkal
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | GSM és választható 2G IP kommunikáció |
| 2G/GPRS Modem frekvenciák | 850 / 900 / 1800 / 1900MHz |
| SIM kártya foglalat | 1 x nano |
| Eseményátviteli csatornák | Akár 2 távfelügyeleti állomás fő és tartalék vevőinek A Protegus felhőn keresztül az iOS / Android Protegus mobilalkalmazás felé 8 mobiltelefon számra SMS-ben |
| Átjelzés és kommunikáció | 2G (GPRS), 3G, 4G SMS, hanghívás |
| Átjelzés távfelügyeletre | TCP / IP, UDP / IP, SMS |
| Átviteli protokoll, titkosítás | TRK, DC-09_2007, DC-09_2012, TL150 |
| Üzenet puffer | Igen, 60 esemény |
| Esemény átvitel | Contact ID kód |
| Belső óra | Igen |
| Eseménynapló / tárolt események száma | Igen |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | iO-8 bővítő modul - 8 kontaktus iO bővítő modul iO-MOD – iO-WL rádiós adó-vevő bővítő modulok RF-SH rádiós vevő - CROW vezeték nélküli eszközökhöz E485 Ethernet modul TM17 iButton key olvasó CZ-Dallas iButton key olvasó T16 VHF vagy UHF rádiós átjelző üzemanyagszint érzékelő Strela RS485 feszültség mérés bármilyen 0 - 30 V-ig GPS vevő |
| Max. támogatott RS485 bővítők száma | 8 |
| RS485 busz vezeték hossza | legfeljebb 300 m |
| Egy vezetékes érzékelő [1 WIRE] | Igen, max 30m vezeték |
| Támogatott hőmérséklet érzékelők [1 WIRE] | max. 8 x (Dallas DS18S20, DS18B20) szenzor vagy 1 x AM2301 |
| Támogatott elektromos kulcs (iButton) olvasók [1 WIRE] | Maxim®/Dallas® DS1990A |
| Támogatott kulcsok száma | 40 |
| Támogatott kezelő típusok | Crow CR16 |
| Bemenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 3 |
| Bemenetek | 1 |
| Bemenet típusok | NO, NC, EOL |
| Hurok ellenállása | 10kΩ |
| Maximálisan kezelt zónák száma bővítő modulokkal | 12 |
| Partíciók száma | 8 |
| Kimenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 3 |
| Maximális kimenet szám bővítőkkel | 0 |
| Kimenet (dedikált) | 2 (legfeljebb 1A) |
| Irányítás | Mobil alkalmazás, böngésző, SMS, telefonhívás |
| Programozás | |
| Programozás módja | USB, IP, SMS |
| Programozószoftver | Igen, Windows |
| Távoli programozás | Igen |
| Felhasználók | |
| Dedikált felhasználók száma | 1 Mester, 39 Normál |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen, Android vagy iOS |
| Web alkalmazás | Igen, bármilyen böngészőből |
| Push értesítés | Igen |
| Riasztások korlátozása | Igen |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% 0- +40°C (nincs kondenzáció) |
| Tápellátás | 16-24 V DC vagy 16-18 V AC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 50mA |
| Áramfelvétel - (max) | 200 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 113 x 70 x 25 mm |
| Súly | 100 g |
| Akkumulátor típus | 12V |
| Akkumulátor töltőáram [BAT] | max. 500 mA |
| Külső eszközök tápfeszültsége és árama [AUX] | 12V DC, legfeljebb 1A |
| PGM kimenet | 0,1A |
Trikdis CG17 2G GSM kompakt okos riasztó
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: CG17-2G
- Elérhetőség: Rendelhető
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW SH-KP Icon vezeték nélküli kezelő
Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
Trikdis iButton reader elektronikus kulcs olvasó
Az iButton elektronikus kulcs olvasó a hagyományos fizikai kulcsos kapcsoló kiváltására használható...
iButton kulcs DS1990A
Az iButton elektronikus kulcs a hagyományos fizikai kulcsos kapcsoló kiváltására használható. A kulc..
140Ft 1 482Ft Nettó: 114Ft
Trikdis ANT04 GSM felragasztható antenna 2,5m vezetékkel
Az ANT04 GSM egy felragasztható antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtő..
7 182Ft Nettó: 5 839Ft
Trikdis ME301M mágneses GSM Antenna 2,5m vezetékkel
Az ME301M egy mágneses GSM antenna 2,5m vezetékkel, aminek segítségével a leárnyékolt területtől táv..
8 322Ft Nettó: 6 766Ft
Trikdis GV17 - GATOR okos 2G GSM / IP kapuautomatizáló
A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehe..
42 902Ft Nettó: 34 880Ft
Trikdis CG17 4G GSM kompakt okos riasztó
A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távol..
70 262Ft Nettó: 57 124Ft
Trikdis GV17 - GATOR okos 4G GSM / IP kapuautomatizáló
A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehe..
62 662Ft Nettó: 50 945Ft
Trikdis programozó mini USB kábel
Kiváló minőségű sztenderd miniUSB kábel, amely az összes Trikdis eszköz számítógépes programozásához..
1 870Ft Nettó: 1 520Ft
Kapcsolódó írások
Címkék: riasztó, gsm modul, okos kommunikátor, IP átjelző, smart home, gsm okos riasztó, okos kapunyitó




























