A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Érzékelés módja | Infra |
| Szabotázs kapcsoló | Elülső burkolat eltávolítás és falról leszedés esetén |
| Felügyelet gyakorisága | Alapértelmezés szerint 7 perc (1 és 30 perc között programozható) (A Trikdis nem támogatja a funkciót) |
| Ideális telepítési magasság | 1,8 m és 2,4 m között |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | ~7µA |
| Áramfelvétel - (max) | Vétel: ~29mA, Adás: ~38mA |
| Méret | 123 x 62 x 38 mm |
| Súly | 120 g (akkuval) |
| Akkumulátor típus | Lítium 3V elem típus CR123 / méret 2/3AA |
| Elem élettartam | Akár 5 év |
| Átviteli jelszint | ~ 14dBm |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN50130-4 EN50130-5 EN301489-3 EN301489-1 EN61000-6-3 EN50131 2-es biztonsági fokozat, II. környezeti osztály |
| LED jelzések | Zöld LED: Infra érzékelés, piros LED: riasztás |
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-NEO-PIR
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW FW2-SMK vezeték nélküli füstérzékelő
A CROW FW2-SMK egy modern, vezeték nélküli fotoelektromos füstérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ tec..
CROW FLOOD vezeték nélküli folyadékszint érzékelő
Az FW2-Flood egy fejlett vezeték nélküli folyadékszint érzékelő. Jellemzően csőtörés, dugulás, sziva..
CROW FW2-PANIC vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb
A CROW FW2-Panic Watch egy modern, vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb. Hordható a nyakba..
CROW FW2-NEPTUNE vezeték nélküli kültéri sziréna
Az CROW FW2-NEPTUNE egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású kültéri hangjelző. A sziréna vi..
CROW SH-SIRINT beltéri vezeték nélküli sziréna
Az CROW SH-SIRINT egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású beltéri hangjelző,kiváló megoldás..
CROW SH-KP Icon vezeték nélküli kezelő
Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
CROW FW2-RMT Távirányító
A CROW FW2-RMT egy modern, 4 gombos távirányító, aminek a segítségével kényelmesen lehet élesíteni v..
Trikdis CG17 2G GSM kompakt okos riasztó
A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távol..
Trikdis CG17 4G GSM kompakt okos riasztó
A CG17 egy önállóan is használható rugalmas okos eszköz, amely teljes értékű riasztó, valamint távol..
70 262Ft Nettó: 57 124Ft
Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul
A Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis SP231 riasztóközpont és a CROW vezet..
Címkék: vezeték nélküli, infra mozgásérzékelő


















