Az E16T IP alapú Ethernet átjelző összeköthető bármilyen TIP RING kommunikációra alkalmas riasztóközponttal.
Beköthető a távfelügyeletre, és ezzel egyidejűleg a felhasználó az eseményekről a Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban is értesítést kaphat. A riasztórendszer az E16T átjelző segítségével – a panel kulcsos kapcsolós zónáján keresztül – távolról élesíthető vagy hatástalanítható.

A Trikdis átjelzők kiváló helyettesítői a Paradox és DSC IP moduljainak, valamint SIM kártyás átjelzőinek (pl. Paradox IP150, IP150+, IP180, PCS250, PCS265LTE; DSC ENVISALINK4, TL / LE sorozat).
Mit kínál a Trikdis?
- Megbízható működés
- Ingyenes Android, iPhone és webes alkalmazás
- Események nyomonkövetése
- Távoli irányítás (élesítés / kikapcsolás)
- Közvetlen kapcsolat a riasztóközponttal — számos kompatibilis modellnél
- IP és GSM/LTE kommunikáció egy eszközben — dual path, többcsatornás
Bővebben olvashatsz a helyettesítőkről a paradoxatjelzo.hu és a dscatjelzo.hu oldalakon.
Fő funkciók:
- Vezetékes interneten, Etherneten kommunikáló IP alapú átjelző eszköz
- TIP RING-es kapcsolódás a központhoz
- Ingyenes Protegus 2 szerver, így sem fix IP, sem dinamikus DNS nem szükséges
Felhasználói funkciók:
- A riasztórendszer eseményeiről a tulajdonos az ingyenes Protegus 2 Mobil és Web alkalmazásban értesül
- Push értesítések és riasztáshang az események és riasztások jelzésére
- Távoli élesítés és kikapcsolás kulcsos kapcsolóval
Irányítható kimenetek:
- 3 db rugalmasan választható kontaktus, amely bemenet és kimenet is lehet
- RS485 port egyéb kompatibilis bővítő modulok és eszközök számára
- A kimenetek a Protegus 2 alkalmazásból vezérelhetők
- A csatlakoztatott eszközök (világítás, kapu, szellőzőrendszer, fűtés, locsolók stb.) távirányítása
Gyors telepítés
- A beállítások egy fájlba menthetők, ami egy másik eszköz konfigurálásának kiindulópontja lehet
- Gyors és egyszerű konfigurálás az USB-n keresztül, vagy az első beállítást követően távolról a TrikdisConfig szoftverrel vagy a Protegus 2 alkalmazással
- 2 hozzáférési szint az átjelző konfigurálásához és irányításához: Adminisztrátor, Telepítő
Távfelügyeleti bekötés:
- A modul a távfelügyelet felé IP alapon, Contact ID kód formátumban továbbítja a megjelölt rendszerek üzeneteit
- Kompatibilis az univerzális SIA DC-09 és a SUR-GUARD TL150 vevőkkel
- Az elsődleges távfelügyeleti csatorna kapcsolatvesztése esetén automatikusan átvált a második biztonsági csatornára
- Jelzés akár két külön távfelügyeletre, mindkettőhöz tartalék biztonsági csatornával
E16T a DSC PowerSeries Neo rendszerrel. Ethernet átjelző beállítása a Protegus alkalmazással.
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | Ethernet / LAN / IP kommunikáció IEEE802.3, 10 Base-T, port RJ45 |
| Hálózati beállítás | DHCP vagy manuális |
| Riasztóközpont csatlakoztatása | TIP RING |
| Eseményátviteli csatornák | Akár 2 távfelügyeleti állomás fő és tartalék vevőinek A Protegus felhőn keresztül az iOS / Android Protegus mobilalkalmazás felé |
| Átjelzés és kommunikáció | 2G (GPRS) vagy 4G WiFi, LAN (opcionális E485 modullal) SMS, hanghívás VHF/UHF rádió átjelzéssel (T16 átjelzővel) |
| Átjelzés távfelügyeletre | TCP / IP, UDP / IP |
| Átviteli protokoll, titkosítás | TRK, DC-09_2007, DC-09_2012, TL150 |
| Esemény átvitel | Contact ID kód |
| Eseménynapló / tárolt események száma | Igen, 100 esemény |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | iO-8 bővítő modul - 8 kontaktus iO bővítő modul iO-MOD – iO-WL rádiós adó-vevő bővítő modulok |
| Max. támogatott RS485 bővítők száma | 4 |
| RS485 busz vezeték hossza | legfeljebb 100 m |
| Bemenetek | |
| Bemenetek | 2 |
| Bemenet típusok | NO, NC, EOL |
| Hurok ellenállása | 2,2kΩ |
| Kimenetek | |
| Kimenet (dedikált) | 1 |
| Irányítás | Mobil alkalmazás, böngésző |
| Programozás | |
| Programozás módja | USB, IP |
| Programozószoftver | Igen, Windows |
| Távoli programozás | Igen |
| Felhasználók | |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen |
| Web alkalmazás | Igen |
| Push értesítés | Igen |
| Riasztások korlátozása | Igen |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C esetén |
| Tápellátás | 10-15V DC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 70 mA |
| Áramfelvétel - (max) | 250 mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 88 x 62 x 26 mm |
| Súly | 80 g |
| PGM kimenet | 0,5A 30 VDC max. |
Trikdis E16T Ethernet univerzális átjelző - IP modul
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: E16T
- Elérhetőség: Készleten
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Riasztás Átjelzés > Ethernet Átjelző
-
33 022Ft
- Nettó: 26 847Ft
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis GT 4G okos átjelző, kommunikátor
A Trikdis GT 4G okos átjelző, kommunikátor egyesíti a G16 és G16T átjelzők képességét.Közvetlenül ös..
66 462Ft Nettó: 54 034Ft
Trikdis GT+ 4G okos átjelző, kommunikátor
A Trikdis GT+ 4G okos átjelző, kommunikátor egyesíti a G16 és G16T átjelzők képességét.Közvetlenül ö..
66 462Ft Nettó: 54 034Ft
Trikdis E16 Ethernet átjelző - IP modul
A Trikdis E16 ethernetes átjelző képes együttműködni Paradox, DSC és más riasztóközpontokkal, közvet..
31 502Ft Nettó: 25 611Ft
Trikdis iO8 vezetékes bővítő modul
A Trikdis Expander IO8 vezetékes bővítő modullal a Trikdis FLEXi SP3, CG17, és SP231 riasztóközponto..
17 822Ft Nettó: 14 489Ft
Trikdis GET Ethernet + 4G okos átjelző, kommunikátor
A Trikdis GET Ethernet + 4G okos átjelző, kommunikátor (IP modul), a gyártó felső kategóriás átjelző..
87 362Ft Nettó: 71 026Ft
Trikdis programozó mini USB kábel
Kiváló minőségű sztenderd miniUSB kábel, amely az összes Trikdis eszköz számítógépes programozásához..
1 870Ft Nettó: 1 520Ft
Kapcsolódó írások
Címkék: okos riasztó, okos otthon, okos átjelző, ethernet átjelző, IP átjelző
























