A FLEXi SK-LED Button egy megbízható és felhasználóbarát kezelő LED kijelzővel és fizikai gombokkal a FLEXi SP3 riasztóközponthoz.
Fő jellemzők:
- Könnyen használható billentyűzet: Az intuitív kialakítás biztosítja a problémamentes működést.
- Alapvető funkciók: hiba kijelzés, zóna kiiktatás és riasztási memória.
- Felhasználókezelés: ]j felhasználók könnyű hozzáadása közvetlenül a billentyűzetről.
- Testreszabható beállítások: 'llítható fényerő és hangerő a felhasználói igényekhez igazítva.
- Megbízható teljesítmény: kifogástalan működés különböző környezetekben.
- Energiatakarékos készenléti mód: LED világítás kikapcsolása a nyugalom érdekében.
Ez a kezelő kiváló megoldás lakások, házak, nyaralók, irodák és üzlethelyiségek biztonsági rendszerei részére. Egyszerű felületével és testreszabható beállításaival felhasználóbarát élményt biztosít, így ideális választás a professzionális telepítők számára.
| Kezelő tulajdonságok | |
| Megjeleníthető partíciók száma | 2 |
| Kezelhető partíciók száma | 8 |
| Kijelző típusa | LED |
| Interfész típusa | Fizikai gombok |
| Bemenetek száma | 1 x 2,2 K NC, NO, EOL |
| Megjeleníthető zónák száma | 16 |
| Kezelhető zónák száma | 64 |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C ~ +50°C <80% (RH) |
| Áramfelvétel - (max) | <70mA |
| Kivitel, anyag | Műanyag |
Trikdis SK-LED Button kezelő
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: SK-LED-B
- Elérhetőség: Készleten
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Okos Riasztórendszer > Kiegészítők > Kezelő
-
22 382Ft
- Nettó: 18 197Ft
Kapcsolódó termékek
Trikdis FLEXi LCD kezelő
A kék LCD képernyős, érintő felülettel irányítható Trikdis FLEXi LCD kezelő kompatibilis az összes F..
32 642Ft Nettó: 26 538Ft
Trikdis FLEXi LED kezelő
A Trikdis FLEXi LED kezelő az összes FLEXi SP3 vezérlőpanellel kompatibilis, és 2 partíció és 32 zón..
25 134Ft 32 642Ft Nettó: 20 434Ft
Trikdis SK-LCD Button kezelő
A FLEXi SK-LCD Button egy megbízható és felhasználóbarát kezelő LCD kijelzővel és fizikai gombokkal ..
25 802Ft Nettó: 20 977Ft
Kapcsolódó írások
Címkék: riasztórendszer kezelő













