A Trikdis WP17 WiFi-s kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehetséges motorizált kaput, garázsajtót, sorompót, (mágneszáras) kertkaput vagy ajtót nyitni / zárni.
Irányítási lehetőségek
- Ingyenes alkalmazásból (visszavonható jogosultságokkal)
Fő jellemzők
- Ingyenes Protegus 2 Mobil (Android és Ios, Iphone,) és Web alkalmazás (bármilyen böngészőből)
- Egyszerű, gyors telepítés (nincs router beállítás, a Protegus 2 szerver miatt sem Fix IP, sem Dinamikus DNS nem szükséges)
- Események naplózása (nyitás, zárás időpontja, felhasználó)
- WiFi hálózati kapcsolódás
- Kontaktusok:
- 1 db 1 A 30 V DC, 0,5 A 125 V AC, testre szabható relé kapcsolási (behúzási) idővel
- 4 db választható kontaktus, amely bemenet és kimenet is lehet (pl. garázs mellé, kapu és gyalogos kapu, vagy 2-3. sorompó stb.)
- A kapcsolat és a kommunikáció titkosítással rendelkezik (AES-128)
Telepítőknek
- 3 féle programozási lehetőség:
- helyben USB-n keresztül programozó szoftverrel
- távolról a programozó szoftverrel
- távolról a Protegus 2 -ből
- Felhasználó szerkesztés a programozó szoftverben vagy a Protegus 2 alklalmazásban (szinkronizál)
- 2 hozzáférési szint a modul konfigurálásához és irányításához: Adminisztrátor, Telepítő
- RFID olvasó kompatibilitás (Wiegand )
- RS485 port távolról felügyelhető szenzorok vagy egyéb kompatibilis eszközök számára
- 990 felhasználó névvel és telefonszámmal / RFID kóddal, email címmel (a Protegus 2 rendszerhez)
- 5000 bejegyzéses eseménynapló, egyszerű kimásolás (pl. szövegfájlba, excelbe)
Fenti méretezésének köszönhetően nem csak családi ház, társasház vagy iroda, hanem irodaház, szálláshely vagy akár ipartelep esetén is kompromisszumok nélkül használható.
| Kommunikáció | |
| Átviteli csatorna | WiFi |
| WiFi frekvencia, protokoll, titkosítás | 2,4 GHz 802.11 b/g/n WPA, WPA2, WPA vegyes |
| Eseményátviteli csatornák | WiFi |
| Átjelzés és kommunikáció | Távfelügyelet Ügyfél |
| Átjelzés távfelügyeletre | TCP / IP, UDP / IP |
| Átviteli protokoll, titkosítás | AES128 |
| Üzenet puffer | Igen, 60 esemény |
| Esemény átvitel | Push üzenet |
| Belső óra | Igen |
| Eseménynapló / tárolt események száma | Igen, 5000 esemény |
| Periodikus tesztjelentésküldés | Igen |
| RS485 | Igen |
| Kompatibilis eszközök | |
| Támogatott modulok | Wiegand billentyűzet és RFID olvasó |
| Max. támogatott RS485 bővítők száma | 8 |
| RS485 busz vezeték hossza | legfeljebb 300 m |
| Támogatott kulcsok száma | 1007 |
| Támogatott kezelő típusok | Wiegand billentyűzet és RFID olvasó |
| Támogatott kezelők száma | 1 |
| Bemenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 4 |
| Bemenet típusok | NO, NC, EOL |
| Hurok ellenállása | 10kΩ |
| Kimenetek | |
| Kettős funkciójú kontaktusok (ki- vagy bemenet) | 4 |
| Kimenet (dedikált) | 1 x relé 1A 30 V DC, 0,5A 125 V AC |
| Irányítás | Mobil alkalmazás, böngésző |
| Programozás | |
| Programozás módja | USB, IP |
| Programozószoftver | Igen, Windows |
| Távoli programozás | Igen |
| Felhasználók | |
| Dedikált felhasználók száma | 7 Mester, 1000 Normál |
| Protegus felhasználók | Korlátlan |
| Mobilalkalmazás | Igen, Android vagy iOS |
| Web alkalmazás | Igen, bármilyen böngészőből |
| Push értesítés | Igen |
| Riasztások korlátozása | Igen, a mobil alkalmazásban |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C, relatív páratartalom max 80% +20°C fokon |
| Tápellátás | 9-32 V DC |
| Áramfelvétel (készenléti) | 150mA |
| Leválasztható sorkapocs | Igen |
| Méret | 88 x 62 x 26 mm |
| Súly | 80 g |
| PGM kimenet | 50 mA |
Trikdis WP17 - okos WiFi irányító eszköz
- Gyártó: Trikdis
- Cikkszám: WP17
- Elérhetőség: Készleten
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Kapu Automatizálás >
-
28 462Ft
- Nettó: 23 140Ft
Elérhető Választék
Kapcsolódó termékek
Trikdis GV17 - GATOR okos 2G GSM / IP kapuautomatizáló
A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehe..
42 902Ft Nettó: 34 880Ft
Trikdis GV17 - GATOR okos 4G GSM / IP kapuautomatizáló
A Trikdis GV17 GSM kapunyitó / távvezérlő modul segítségével ingyenes okostelefon alkalmazással lehe..
62 662Ft Nettó: 50 945Ft
Trikdis IO4R (IO-4R) – GATOR I/O bővítő modul (4 bemenet / 4 relé)
A Trikdis IO4R egy kifejezetten GATOR kapuvezérlőkhöz tervezett bővítő modul, amely 4 bemenettel és ..
27 702Ft Nettó: 22 522Ft
Kapcsolódó írások
Címkék: Wifi irányító eszköz, okosotthon, kapuautomatizálás












