A CROW FW2-Panic Watch egy modern, vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb. Hordható a nyakba akasztva nyakláncként, a csuklón vagy a ruhához erősítve. A vészhívó gomb nagy biztonságot ad, lehetővé teszi, a segítség kérést vészhelyzet esetén a házban, a ház körül vagy a kertben (a riasztó vezeték nélküli moduljának a hatósugarában). Vízálló, viselhető zuhanyzóban vagy fürdőszobában. Használható orvosi vészjelzőként is.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
A gomb egyetlen 3 másodpercig tartó megnyomásával aktiválható. Közvetlenül a riasztóhoz kötött vezeték nélküli modullal kommunikál. A riasztásról azonnal értesül a távfelügyelet vagy a mobiltelefonján akár egy vagy több hozzátartozó vagy az orvos, gondozó. A riasztórendszerek szünetmentes táppal vannak ellátva, így 24 órában biztosított a működésük. Áramszünet esetén is akár.
Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Diszkrét , ergonomikus kialakításának köszönhetőenláthatatlanul teszi a dolgát. Minden CROW FW2 eszköz egyedi azonosítóval rendelkezik a zavarás megnehezítése céljából. Az APS (Automatic Power Saving) technológia az akkumulátor élettartamának meghosszabbítására szolgál. A Freewave2 ™ kétirányú kommunikáció folyamatosan felügyelt kapcsolatot tart fenn a riasztóközponttal, így a teljes felügyeletet (Kommunikáció felügyelet, Alacsony akku), valamint az eseményátvitelt (Riasztás) kezeli.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Érzékelés módja | Nyomógomb |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | < 1µA |
| Áramfelvétel - (max) | Átvitel: 25±3 mA |
| Méret | 125 x 40 mm |
| Súly | 20 g |
| Akkumulátor típus | Forrasztott CR2016 |
| Elem élettartam | Akár 5 év |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN 301489-1 EN 301489-3 EN 50130-4 EN 300220-2 EN 60950-1 2-es biztonsági fokozat, II. környezeti osztály |
CROW FW2-PANIC vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-PANIC
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW FW2-SMK vezeték nélküli füstérzékelő
A CROW FW2-SMK egy modern, vezeték nélküli fotoelektromos füstérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ tec..
CROW FLOOD vezeték nélküli folyadékszint érzékelő
Az FW2-Flood egy fejlett vezeték nélküli folyadékszint érzékelő. Jellemzően csőtörés, dugulás, sziva..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
CROW FW2-RMT Távirányító
A CROW FW2-RMT egy modern, 4 gombos távirányító, aminek a segítségével kényelmesen lehet élesíteni v..
Címkék: vezeték nélküli, személyi vészjelző, pánik gomb

















