Az FW2-Flood egy fejlett vezeték nélküli folyadékszint érzékelő. Jellemzően csőtörés, dugulás, szivattyú vagy átemelő hiba, vagy egyéb vízszint riasztás jelzésre használható. Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
A funkcionalitás kibővítése céljából egy további terminál áll rendelkezésre egy másik vezetékes érzékelő csatlakoztatására.
Az eszköz intelligens üzenetkezelése biztosítja, hogy minden üzenet sikeresen célba érjen.
Tulajdonságok
Érzékelési mód - Külső aranyozott érintkező pontok
Moduláció típus - GFSK
Frekvencia - 868-869MHz / 916-917MHZ
Azonosítás - egyedi azonosító sorozatszám – 24 bit
Esemény típusok - Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony elem feszültség felügyelet
LED jelzés - LED riasztás közben
Szabotázs kapcsoló - Eltávoltás és előlap levétel
Hatótáv nyílt térben - 500m
Áramfelvétel - ~3 µA készenléti, ~29mA vétel közben, ~38mA küldés közben
Elem - Lithium. 3V Típus: CR123A Méret: 2/3AA
Elem élettartam - akár 5 év
Alacsony feszültésg - ~2,4Vdc
Átviteli jelerősség - ~10dBm
Működési hőmérséklet tartomány - -10°C - +55°C
Méret - 97 x 22 x 21mm
Súly (elemmel) - 40g
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Érzékelés módja | Külső arany érintkező tűkkel ellátott eszköz |
| Szabotázs kapcsoló | Elülső burkolat eltávolítás és falról leszedés esetén |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | ~3µA |
| Áramfelvétel - (max) | Vétel: ~29mA, Adás: ~38mA |
| Méret | 97 x 22 x 21 mm |
| Súly | 40 g (akkuval) |
| Akkumulátor típus | Lítium 3V elem típus CR123 / méret 2/3AA |
| Elem élettartam | Akár 5 év |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN14604 EN 50130-4+A1+A2 EN301489-1, EN301489-3, EN300220-1 EN60950-1, EN61000-6-3 EN50371 |
| LED jelzések | Zöld/piros a párosítás során. Piros riasztás és átvitel közben |
CROW FLOOD vezeték nélküli folyadékszint érzékelő
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-FLOOD
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW FW2-SMK vezeték nélküli füstérzékelő
A CROW FW2-SMK egy modern, vezeték nélküli fotoelektromos füstérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ tec..
CROW FW2-PANIC vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb
A CROW FW2-Panic Watch egy modern, vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb. Hordható a nyakba..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
CROW FW2-RMT Távirányító
A CROW FW2-RMT egy modern, 4 gombos távirányító, aminek a segítségével kényelmesen lehet élesíteni v..
Címkék: vezeték nélküli, nyitásérzékelő













