Az CROW FW2-NEPTUNE egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású kültéri hangjelző. A sziréna vizuális és hangjelzést ad a behatolásokról, tűzriasztásokról, alacsony akkumulátorfeszültségről és kommunikációs zavarokról. Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Szabotázs kapcsoló | NC |
| Felügyelet gyakorisága | Szinkronjel 1 percenként |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -30°C - + 70°C |
| Tápellátás | 9V÷15V DC és /vagy Lítium akkumulátor 3,6V /14Ah |
| Áramfelvétel (készenléti) | Készenléti állapot: 110 µA ±10 µA (elemről) 20 mA ±2 mA (12V DC hálózatról) |
| Áramfelvétel - (max) | Riasztás: Átlag: 950mA @ Elemes működés Max: 1,8A csúcs@ Akkumulátoros működés Átlagos: 200mA @ 12V DC működés Max: 1,2A csúcs 12V DC működés mellett |
| Méret | 310 mm x 205 mm x 75 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Akkumulátor típus | Forrasztott CR2016 |
| kimenet [LED] | Tápfeszültség LED (90 lumen) |
| Elem élettartam | Akár 5 év (2 perc / hónap piezo működéssel) |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN300220-2 EN300220-1 EN301489-3 EN301489-1 EN50130-4 EN61000-6-3 EN60950-1 EN50131-1 EN50130-5 EN50131-5-3 |
| LED jelzések | Villogó LED átvitel (élesítés/hatástalanítás), aktiválás és lemerült akkumulátor közben |
| Hangnyomás, frekvencia sáv | 105 dB, 2700 ± 500 Hz |
| Kivitel, anyag | Külső doboz: P.C. (3 mm vastag), IP 43 – Műanyag PC UV-védelemmel. Bevonatos áramköri lap |
CROW FW2-NEPTUNE vezeték nélküli kültéri sziréna
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-SIREXT
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW SH-SIRINT beltéri vezeték nélküli sziréna
Az CROW SH-SIRINT egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású beltéri hangjelző,kiváló megoldás..
Címkék: vezeték nélküli, sziréna











