Az CROW SH-SIRINT egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású beltéri hangjelző,kiváló megoldás beltérben, ha a kültéri sziréna telepítése valamiért nem megoldható vagy kiegészítő beltéri szirénára van szükség. A sziréna vizuális és hangjelzést ad a behatolásokról, tűzriasztásokról, alacsony akkumulátorfeszültségről és kommunikációs zavarokról, jelzi a be- és kilépési késleltetést és az ajtócsengő (chime) funkcióra is alkalmas.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Szabotázs kapcsoló | Konzol eltávolítása |
| Felügyelet gyakorisága | 7 perc alapértelmezés szerint |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - + 55°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | Átlagos áramfelvétel: ~60 µA |
| Áramfelvétel - (max) | Riasztás 750mA |
| Méret | 93 mm x 93mm x 26mm |
| Súly | 80 g |
| Akkumulátor típus | 2 x lítium elem, 1,5 V AA Energizer L91 |
| Elem élettartam | Akár 5 év |
| Moduláció típusa | SM GFSK, 5 frekvencia & LBT |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN50131 2-es biztonsági fokozat, II. osztály |
| LED jelzések | Fehér LED |
| Hangnyomás, frekvencia sáv | 85 dB 1 méter távolságból |
CROW SH-SIRINT beltéri vezeték nélküli sziréna
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: SH-SIRINT
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW FW2-NEPTUNE vezeték nélküli kültéri sziréna
Az CROW FW2-NEPTUNE egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású kültéri hangjelző. A sziréna vi..
Címkék: vezeték nélküli, sziréna












