A CROW FW2-SMK egy modern, vezeték nélküli fotoelektromos füstérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
Az érzékelő automatikusan kompenzálja a hosszú távú környezeti változásokat, hogy fenntartsa az állandó füstérzékenységet. Amikor az eltolódás kompenzáció elérte a beállítás felső vagy alsó határát, az érzékelő hibaállapotba kerül.
Diszkrét, de dizájnos kialakításának köszönhetően bármilyen otthonban láthatatlanul teszi a dolgát. Minden CROW FW2 eszköz egyedi azonosítóval rendelkezik a zavarás megnehezítése céljából. Az APS (Automatic Power Saving) technológia az akkumulátor élettartamának meghosszabbítására szolgál. A Freewave2 ™ kétirányú kommunikáció folyamatosan felügyelt kapcsolatot tart fenn a riasztóközponttal, így a teljes felügyeletet (Felügyelet, Alacsony akku), valamint az eseményátvitelt (Kommunikáció, Riasztás) kezeli.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Érzékelés módja | Fotoelektromos füstérzékelő |
| Szabotázs kapcsoló | Eltávolítási védelem |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | ~5µA |
| Áramfelvétel - (max) | Átlagosan: ~15mA, Maximum: ~400mA |
| Méret | 125 x 40 mm |
| Súly | 235 g (akkuval) |
| Akkumulátor típus | 2 x Lithium 1,5V AA |
| Elem élettartam | Akár 3 év |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | EN14604 EN 50130-4+A1+A2 EN301489-1, EN301489-3, EN300220-1 EN60950-1, EN61000-6-3 EN50371 |
| LED jelzések | Piros a párosítás és a riasztás alatt |
| Hangnyomás, frekvencia sáv | 85 dB 3 m-ről |
CROW FW2-SMK vezeték nélküli füstérzékelő
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-SMK
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti..
CROW FLOOD vezeték nélküli folyadékszint érzékelő
Az FW2-Flood egy fejlett vezeték nélküli folyadékszint érzékelő. Jellemzően csőtörés, dugulás, sziva..
CROW FW2-PANIC vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb
A CROW FW2-Panic Watch egy modern, vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb. Hordható a nyakba..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
CROW FW2-RMT Távirányító
A CROW FW2-RMT egy modern, 4 gombos távirányító, aminek a segítségével kényelmesen lehet élesíteni v..
Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul
A Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis SP231 riasztóközpont és a CROW vezet..
Címkék: vezeték nélküli, füstérzékelő















