A CROW FW2-MAG egy fejlett vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő ajtóra vagy ablakra, ami egyesíti a nagy megbízhatóságot, a gyors kábelmentes telepítést és az elegáns dizájnt. Az FW2, azaz Freewave2 ™ technológia kétirányú kommunikációt, folyamatos és teljes körű felügyeletet és kis fogyasztást kínál a biztonságos és megbízható rendszer működéséhez.
Hogyan illeszthető vezeték nélküli érzékelő a FLEXi SP3 okos riasztóközponthoz?

Egy TRIKDIS RF-SH vezeték nélküli bővítővel a „klasszikus” vezetékes riasztó hibrid vagy teljesen vezeték nélküli módon is működhet. Hasznos, ha nincs lehetőség vezetékek kiépítésére és vezeték nélküli érzékelőkre vagy egyéb vezeték nélküli eszközökre van szükség.
Diszkrét, de dizájnos kialakításának köszönhetően bármilyen otthonban láthatatlanul teszi a dolgát. Minden CROW FW2 eszköz egyedi azonosítóval rendelkezik a zavarás megnehezítése céljából. Az APS (Automatic Power Saving) technológia az akkumulátor élettartamának meghosszabbítására szolgál. A Freewave2 ™ kétirányú kommunikáció folyamatosan felügyelt kapcsolatot tart fenn a riasztóközponttal, így a teljes felügyeletet (Felügyelet, Szabotázs, Alacsony akku), valamint az eseményátvitelt (Kommunikáció, Szabotázs, Riasztás) kezeli.
A mágneses nyitásérzékelőket általában ajtók, ablakok, kapuk, garázsajtók nyitásának érzékelésére használják. Bejárati ajtók esetében kötelező elem. Egy épület héjvédelme esetében is ez a legfontosabb eszköz, mivel segítségével úgy védhető pl. egy lakásba behatolás, hogy bent közben szabadon lehet mozogni.
| Kommunikáció | |
| Átviteli protokoll, titkosítás | Freewave2™ kétirányú protokoll, egyedi azonosítójú sorozatszám – 24 bit |
| Esemény átvitel | Riasztás, Szabotázs, Felügyelet, Alacsony akkumulátor |
| Érzékelő tulajdonságok | |
| Érzékelés módja | Belső reed kapcsoló vagy külső mágneses eszköz* (A Trikdis nem támogatja a funkciót) |
| Szabotázs kapcsoló | Elülső burkolat eltávolítás és falról leszedés esetén |
| Felügyelet gyakorisága | Alapértelmezés szerint 7 perc (1 és 30 perc között programozható) (A Trikdis nem támogatja a funkciót) |
| Technikai adatok | |
| Működési környezet | -10°C - +50°C |
| Áramfelvétel (készenléti) | ~3µA |
| Áramfelvétel - (max) | Vétel: ~29mA, Adás: ~38mA |
| Méret | 97 x 22 x 21 mm |
| Súly | 40 g (akkuval) |
| Akkumulátor típus | Lítium 3V elem típus CR123 / méret 2/3AA |
| Elem élettartam | Akár 5 év |
| Átviteli jelszint | ~ 10dBm |
| Moduláció típusa | GFSK |
| Frekvencia sáv | 868-869MHz |
| Hatótáv nyílt térben | 500m |
| Szabvány megfelelőség | RTTE directive:1999/5/EC EMC directive: 2004/108/EC Low Voltage directive: 2006/95/EC Harmonized Standards applicable to this products are: EN300220-2 EN301489-3 EN301489-1 EN50130-4 EN61000-6-3 EN60950-1 EN50131-6 EN50130-5 EN50131-5-3 |
| LED jelzések | Zöld/piros a párosítás során, piros minden adásnál |
CROW FW2-MAG vezeték nélküli mágneses nyitásérzékelő
- Gyártó: Crow
- Cikkszám: FW2-MAG
- Elérhetőség: Megszűnt
- Jótállás: 2 év
- Kategóriák: Megszűnt Termékek
Kapcsolódó termékek
CROW FW2-PIR-NEO kisállat védett vezeték nélküli mozgásérzékelő
A CROW FW2-PIR-NEO egy modern, kisállat védett vezeték nélküli infra mozgásérzékelő. Az FW2, azaz Fr..
CROW FW2-SMK vezeték nélküli füstérzékelő
A CROW FW2-SMK egy modern, vezeték nélküli fotoelektromos füstérzékelő. Az FW2, azaz Freewave2 ™ tec..
CROW FLOOD vezeték nélküli folyadékszint érzékelő
Az FW2-Flood egy fejlett vezeték nélküli folyadékszint érzékelő. Jellemzően csőtörés, dugulás, sziva..
CROW FW2-PANIC vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb
A CROW FW2-Panic Watch egy modern, vezeték nélküli személyi vészjelző, pánik gomb. Hordható a nyakba..
CROW FW2-NEPTUNE vezeték nélküli kültéri sziréna
Az CROW FW2-NEPTUNE egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású kültéri hangjelző. A sziréna vi..
CROW SH-SIRINT beltéri vezeték nélküli sziréna
Az CROW SH-SIRINT egy vezeték nélküli diszkrét, vékony kialakítású beltéri hangjelző,kiváló megoldás..
Trikdis RF-SH adó-vevő CROW vezeték nélküli eszközökhöz
A Trikdis RF-SH vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis FLEXi SP3 vagy CG17 riasztóközpont és ..
CROW FW2-RMT Távirányító
A CROW FW2-RMT egy modern, 4 gombos távirányító, aminek a segítségével kényelmesen lehet élesíteni v..
Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul
A Trikdis RF-MOD2 vezeték nélküli kommunikációs modul a Trikdis SP231 riasztóközpont és a CROW vezet..
Címkék: vezeték nélküli, nyitásérzékelő
















